Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Japonská astrologie létající hvězdy 9KI

Vše je v pohybu. Vše se mění. A my v tomto proudu života plujeme s souladu s energiemi a naplňujeme náš život jejich čchi (KI). 

Rok, kdy jsme se narodili, vládl určitý prvek. Jsme tedy narozeni pod jeho větším vlivem. A to znamená jistá nadání, přednosti a slabiny, které je dobré znát. Vědět, k čemu přirozeně inklinujeme a jak se udržet v harmonii, rovnováze s okolním světem. Počasím, ročním obdobím, lidmi a životními okolnostmi, které přicházejí.

Japonská astrologie je součástí mnohem většího a známějšího celku Feng Shui. Je tak praktická a použitelná v denním životě, jako jsou Japonci! Materiální a ukotvení lidé, propojení tradicí a schopností pracovat s energií a budovat hmotu. Jejich tisícileté znalosti se nám opravdu hodí!

Poznat a pochopit své ladění znamená přitahovat si do života to, co mě podporuje a míjet to, co mi škodí. Zní to jednoduše, viďte? Japonský koncept v podstatě jednoduchý je. Vychází z proměn přírody. Jen ho správně pochopit a zařadit do běžného života. Pak se nám ukáže přirozená=naše cesta. Do čeho se „necpat“, s čím plynout a čím se nechat posilovat.

V kurzu se učíme nejen poznávat sebe sama ale i další druhy energií, se kterými se potkáváme u svých blízkých, přátel a šéfů i podřízených. Lépe je pochopíme, zpracujeme, někdy i rozdýcháme 🙂 Rozpoznáme co je motivuje, proč dělají to, co dělají a jak s nimi lépe vycházet.

Základem je pochopení východního systému 5 elementů, které se navzájem ovlivňují. Jsou v přírodě, stavbách, věcech, jídle.. zkrátka se z nich skládá celý náš svět. A také my. Ovlivňuje nás vše! Jablko, které sníme; vánek, který nás provází cestou do práce; lidé, se kterými se setkáváme. Jestli si zahrajeme tenis, jdeme na procházku nebo líně sníme v houpací síti. Možností je mnoho, ale ne všechny jsou pro nás blahodárné. Jsme -li zrozeni v elementu vody, emoce druhých jsou pro nás více pochopitelné a nezatíží nás tolik jako člověka, narozeného v roce kovu. Jsme-li narozeni pod vládou ohně potřebujeme svou silnou energii dobře nasměrovat prvkem dřeva, aby nás nepálila a ledacos nespálila. A jen lidé zemití si mohou dovolit více čilli papriček. To abychom je vytáhli do akce!

Astrologie 9KI, tedy 9 směrů čchi, prány, energie, je tak mnohovrstevnatá a zajímavá, že ve své jednoduchosti obsáhne a vylepší celý náš životní styl. Žádné složité výpočty, jen dokonalé pochopení fungování prvků. Kolem nás i v nás.

Vy, kdo jste navštívili kurz, můžete v další příspěvku nahlížet do tabulky a hledat tam nejen sebe. Vítejte ve světě tolerance a „Aha efektů“!

Možnost KURZU, individuální rady a konzultace 

Průvodce: Klaudie

Leave a comment

Language
error: Upozornění: Obsah je chráněn!!!