Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Probuďme se!

Jakoby nestačilo, že tu máme zimní nečas, ještě se nám tu začínají rozmáhat totalitní zlozvyky. 🙁 ! Nemocní mocní oprášili staré manýry: cenzuru, dezinformace k šíření a zneužívání strachu, vyhrožování, zastrašování, diskriminaci, omezování práv a svobod…

 Život testuje naši odolnost k výzvám..

Ale tenhle “majstrštyk” – vládou a médii posilované rozdmýchávání nesnášenlivosti skupin- je silně inspirován fašismem. Víme, že tam nabyla diskriminace zrůdných rozměrů. Že už nám to dnes nehrozí? Možná ne, ale kdoví… musíme být na pozoru!!

Rozhodně nám lidem tohle rozdělováním společnosti na očkované a neočkované nesvědčí! Oslabuje to naši SÍLU. A  jak víme, slabí se dobře ovládají 🙂 

 „Budete-li jako osamocené pruty, zůstanete slabí. Vzájemným soupeřením snadno podlehnete nepříteli“  komentoval kníže Svatopluk zlomené pruty, které předtím svázané nikdo nezlomil. 

Tak se tedy nedejme! Je tu věk vodnáře a s ním svoboda individuality, která se navzájem respektuje a SPOLUPRACUJE

Buďme k sobě vstřícní a propojeni společně navzdory odlišným názorům.  Pak budeme silní, zdraví a odolní vůči manipulaci, nátlaku a hrozbám ze strany vládnoucí menšiny. 

Nepřítel není ten, kdo se rozhoduje za sebe, nepřítel je ten, kdo chce rozhodovat za vás!

Protože tématem není pandemie, ani očkování, ani rozdílné názory..

Život ani smrt nemáme v rukách, očkování je rozhodnutí každého člověka a na rozdílné názory máme právo. O co tedy jde?

Tématem je svoboda.

A vždy vychází zevnitř! Vnitřně svobodného člověka nelze zastavit, zastrašit, zlomit, vydírat, podplatit… a raději zemře, než by se nechal o tuto vnitřní nezávislost připravit. 

Odvaha být sám sebou. Žít svou pravdu. 

Posilujme tedy své neotřesitelné vnitřní bohatství a střezme vnější hranice!! Nedovolme nikomu, aby nám pro svůj profit ničil životy, zdraví, prosperitu a svobodný projev. Pokud diskriminují, utlačují, omezují kohokoliv – ozvěte se.

Dnes je to někdo jiný, zítra to můžete být vy. 

Buďme odvážní. Každý svým malým přispěním toho, co umí. Vězme, že síla je na straně toho, kdo se nebojí. Toho je těžko strašit! 

Nepřijde vám zvláštní, že se vždy najde malá skupina a pomocí starých manipulačních fint spoutá obrovské množství normálních lidí? V nacistickém Německu nebyla vyšší koncentrace zrůd než jinde. Většina běžných lidí byla oklamána a následně přetavena na slepé a poslušné nástroje zlých sil.

Že se nám to nemůže stát? Doufejme…a něco pro to dělejme 😉

Opatrujte se ❤️ Klaudie

1.12. ve 12.00

se připojuji k podpoře

GENERÁLNÍ EVROPSKÉ STÁVKY ZA DEMOKRACII

více na OTEVŘEME ČESKO:

Podpora evropské stávky 1.12.2021


	

Leave a comment

Language
error: Upozornění: Obsah je chráněn!!!