Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Starý systém se hroutí

Jen o tom ještě neví 🙂 Opět se nám pokusili uzavřít život a implikovat do našich srdcí strach. My se ale nedáme! 

V této době je víc než důležité obklopovat se milovanými, krásou, přírodou a pozitivními lidmi. Proto kdo bude potřebovat podporu a terapeutickou péči nebo jen posílení či cokoli z galerie, může se mi ozvat na tel. 603 500 300. 

A najdeme cestu, jak se propojit.

Nic nového pod sluncem! V každé době se totalitní struktury pokusily ovládat lidi skrze strach, finanční závislost a omezování práv a svobod. Každá záminka byla dobrá. “Nepřáteli” byli nájezdníci, kacíři, Židé, imperialisté, příslušníci jiných etnik… V minulosti se jako “karabáč” používala víra. Teď je to vir.

Přichází věk Vodnáře. Lidé už jsou mnohem méně spoutaní náboženstvím. Internet umožnil tok informací napříč světem. Není tak snadné lidské bytosti, zvláště ty vědomé, ukrátit na jejich právech. Tak nastoupila masivní kampaň, otevírající v lidských srdcích témata strachu ze smrti. 

První věcí, kterou můžeme okamžitě udělat, je tedy pracovat se svými vnitřními strachy ze ztráty, smrti. Pak se na nás nemohou zachytit háčky strašení!

Mít oči dokořán. Používat hlavu, nikoli podléhat hysterickým výkřikům v médiích. V touze po čtivosti a senzacích zamotávají a vytrhávají věci ze souvislostí. Tisíce lidí umírají na silnicích, na jiné, civilizační choroby, a nikdo to neřeší. Maskovacím manévrem je rozdělování společnosti “náhubkem”, který přejmenovali na roušku. 

Jde ale o víc. 

Starý systém, kde lež se tváří jako pravda, psychopaté se derou vzhůru a citliví lidé jsou považováni za málo produktivní, prožívá už dlouho krizi. Stává se neudržitelným. A tak se, ne-mocní mocní, snaží udržet si vliv a závislost zuby nehty. Jakýmikoliv prostředky.

Vzpomeňme ale, že nejtemnější chvíle bývají vždy před úsvitem! 

Je to ten okamžik, kdy se více utahují šrouby, a tlak, který to vyvolá už je nesnesitelný. Nikdo nechceme represe ani následné agrese či deprese. Pod tlakem se vybuchuje nebo křiví.

Nebo se probouzí Síla ducha. 

Cestou k vnitřní nezávislosti je tedy dobře VIDĚT, za závojem iluzí, co se to tu děje.  Zapojit zdravý rozum a kritickým způsobem prověřovat každou informaci, kterou necháme vstoupit do naší mysli. Omezit mediální masáž sdělovacími prostředky, poplatnými mocenským strukturám. 

Respektovat zákony přírody a žít dle svého přesvědčení. 

Dle vesmírných zákonů posilujeme to, na co zaměřujeme pozornost. Na co myslíme, se stává naší realitou. Ať je naše mysl za všech okolností klidná, čistá a naše srdce naplněné nadějí! Pak bude přicházející Světlo jasně viditelné…

Opatrujte se❤️ Klaudie


	

Leave a comment

Language
error: Upozornění: Obsah je chráněn!!!