Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Umění mezi květinami

Celostátní výstava 2009 – z článku na webu výstaviště:

 „Pro Fotografické obrazy hledám základ v přírodě a vyjádření ponejvíce přírodními materiály…odtud tedy značka mých fotografických obrazů SigNature…“ vysvětluje autorka pohnutky své tvorby.

Výstava se vyvedla nadmíru skvěle. Již od čtvrtka se na výstaviště hrnuly davy návštěvníků – přišlo jich bezmála třicet tisíc … Hlavní květinová expozice vytvořená v duchu tématu Umění mezi květinami byla návštěvníky hodnocena jako jedna z nejlepších v posledních letech. Mezi květinami se velmi pěkně vyjímaly obrazy z Olomouce. Ojedinělá výtvarná díla.

Malířka, mystička a astroložka Klaudie překvapila zcela novou výtvarnou metodou. Spojila totiž výtvarně dokonalé velkoformátové fotografie technikou originální koláže s kresbou či malbou a přírodninami. Vzniká tak nový, svébytný výrazový prostředek, kdy fotografický obraz plynule přechází do malby, realita se „vpíjí“ do imaginace.

„Pokouším se zachytit Krásu, kterou potkáváme…zastavit okamžik, onu chvíli, která je nekonečná…“ dodává.

Na zahájení výstavy přijel spolu s předsedou Senátu Přemyslem Sobotkou vietnamský velvyslanec Vuong Thua Phong a čínský Charge d‘ Affaires v Praze pan Cai Ge.

S tvorbou se můžeme setkat nejen na výstavách, ale především v její vlastní umělecké dílně a galerii SigNature v Olomouci.

( Z článku na webu výstaviště)

Leave a comment

Language
error: Upozornění: Obsah je chráněn!!!