Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Myslíš, že krása je nejvíce závislá na věku a zásahu kosmetického průmyslu? Kdepak! V tomto článku si povíme o těch důležitějších ingrediencích krásy. Tedy té záře, která probleskuje a přitahuje všechny kolem! Tyto 3 tipy ti pomohou uvědomit si, co máš.

Ale ano, ze všech stran na tebe doléhají tuny informací co jíst, kdy běhat, jak se masírovat a který krém je ten jediný dokonalý.  K tomu na všech sítích fotografie žen bez jediné poskvrnky a špeku tak možná jen na talíři. Vlastně ne, tam je salát!

 Je navíc zarážející, jak se v průběhu historie idoly krásy proměňovaly! Nepřijde ti to podivné?

Spousta žen tento maratón zvládá a spousta ne. Obě kategorie ale mají něco společného. Pocit, že ještě nejsou dostatečně krásné – alespoň ne tak jako….xyz

Ale co když je všechno jinak? Jsou ženy, které to ví, a jsou ženy, které krásu neřeší. A obě skupiny mohou – a samozřejmě nemusí – paradoxně dojít ke stejnému cíli. 

Tím cílem je poznání, že skutečná krása pochází zevnitř. 

A není to o takovém tom utěšení se, že jsme li dostatečně moudré, tak si to tím vynahradíme. Ne ne. Je to ono poznání sebe sama. Uvědomění si, že už “jsem krásná” a v podstatě o zamilování se do té bytostí, kterou jsi. Ale, no tak! Nemusíš za tím větřit narcismus.

Jen silné SEBE-VĚDOMÍ ženy, která miluje život, sebe sama a svou božskou podstatu.

Aby jsi mě dobře pochopila, neříkám nic o tom, že bychom o sebe neměly s láskou pečovat. Dobře jíst, pobývat v přírodě,  používat kosmetiku a starat se o sebe. Ale je to jen bonus, něco navíc, co doladí dobrý základ. Dobrý obal pro kvalitní výrobek

PRAVÁ krása jde zevnitř. ZÁŘÍ a dělá lidi neodolatelnými.

Tak co ty 3 tipy?

NE – není to kosmetika

NE – není to strava

NE – není to plastická chirurgie

Tohle všechno jsou jen doplňky, něco jako vitamíny, když ti chybí slunce😉

Začneme, jako vždy, odstraňováním přebytečného. Tyto 3 tipy můžeš začít dělat okamžitě!

Tip 1 – zbav se perfekcionismu, nadměrné sebekritiky a přestaň se porovnávat s vyretušovanými iluzemi

Za perfekcionismem je strach z kritiky a touha po přijetí. Přestaň se tolik snažit. Přijmi se sama ve své nedokonalosti a nebudeš se potřebovat porovnávat s druhými.

Tip 2 – přestaň toužit po tom, abys v něčích očích vypadala dokonale.

Vy-padat má blízko k padání z piedestalu. Nestav na něj sebe ani druhé. Dokonalost je mýtus a trochu zavání umělou hmotou a sériovými výrobky. Místo dokonalosti buď raději celistvá a zajímavá. Inspirativní. Buď jako člověk, kterého bys chtěla mít za přítele. A buď jím pro sebe.

Tip 3 – zahoď masky a uvolni se do své vlastní, originální autentické podoby 

Dovol si být sama sebou! Ať už to znamená cokoli! Dovol si vyjádřit své autentické já, svou duši, svůj hlas. Nekopíruj. Oblékej si, co chceš a dělej, co ti dává sílu. Vyjadřuj svou duši. Nestarej se o to, co se komu líbí.

A bonusový 🎁 TIP: když si OPRAVDU  uvědomíš, že jsi krásná, staneš se krásnou i pro všechny kolem!

To by pro začátek stačilo! 

Příště budeme pokračovat dál… dozvíš JAK najít své autentické já❤️

DEJ SI ODEBÍRAT novinky a pošlu ti článek e-mailem

S ♥️ Klaudie


	

Leave a comment

Language