Skip to content Skip to footer

Obraz připomíná tvůj oheň. Sílu ukrytou v hlubině.  Vnitřní žár, který dokáže transformovat. Vášeň, s jakou se otevíráš životu.

Proč tolik milujeme západy a východy slunce? Proč, když nám v zimních měsících schází, necítíme takovou energii, chuť do života?

Slunce symbolizuje naši Zářivost, naši odhodlanost realizovat se v tomto světě. A jako všechny symboly jen ukazuje na něco, co máš v sobě. Jako Malý princ můžeš vnímat a sledovat tisíce proměn slunce, a to všechno je krásné. Ale není to nic proti probuzení vnitřního slunce. Jakmile probudíš svou ohnivou sílu, slunce ve tvém nitru začne zářit!

A v oné září se promění celý tvůj svět. Lidé, které potkáváš, situace které se ti osvětlí.. Vše získá zlatavý lesk. S vnitřním ohněm můžeš rozzářit celý svůj svět. Však víš, v paprscích slunce se všechno jeví veselejší, lidé jsou optimističtější a naděje je tu.

Obraz ukazuje propojení ohně s ponořením se do svého nitra. Rozlehlost moře a Lapiz lazuli jsou připomínkou nekonečného klidu, kam chodí tvé slunce spát.. 

Oheň v nás
AutorKlaudie SlunečnáOriginální technikaolej+fotoRozměry70x90 cmZ kolekceVesmír v násShare
Language