Skip to content Skip to footer

Nabídka kurzů

SEBEPOZNÁVACÍ KURZY, ZÁŽITKOVÉ SEMINÁŘE a AKTIVNÍ PROGRAMY nám usnadní prohlédnout a vstřebat konkrétní oblast, která nás zajímá. Nejsou jen poznávací, neboť k čemu je poznání bez srdce? Jsou i hluboce prožitkové, plné dialogu na mnoha rovinách, otevřené dotazům a osobním aplikacím na náš vlastní Životní příběh. 

Následující OKRUHY mapují oblasti, které potřebujeme jako lidské bytosti rozvinout. Zaobírají se potřebami TĚLA – DUŠE – DUCHA, odstraňováním bariér a nesmyslů, které brání naší vnitřní moudrosti být zdraví a šťastní. Je třeba znovu nastolit rovnováhu v našich životech. K tomu je použito mnoho metod a postupů, protože každý z nás je jiný, má jiné potřeby, stupeň poznání a odlišné zájmy. Tématy se zabýváme  na individuálních nebo skupinových programech, kurzech, přednáškách. 

Všechny aktivity však vedou k jednomu cíli. Být celiství a prožívat život vědomě a s radostí.

sebepoznání
Astrologie

Vhled do osudové cesty skrze symboly

Obsah
zdraví
Duše-Tělo

Harmonizace těla, posvátné nádoby duše

Obsah
archetypy
Mytologie

Propojení dneška s tisíciletými pravdami

Obsah
Moudrost
Cesta

Hluboká potřeba duše nacházet smysl

Obsah
sebereflexe
Tarot

Nástroj komunikace s vyšším vědomím

Obsah
Terapie
Do nitra

Léčba duše uměním. Pro radost ze života

Obsah
prosperita
FIREMNÍ KURZY managementu a obchodu
zvyšují efektivitu i radost z práce.

Sestavujeme na míru

Více

Cokoli vás bude ohledně akcí a témat zajímat –  ptejte se! Kdo se nezeptá, nic se nedozví 🙂 Neváhejte ani dotázat se na cokoli, co nenajdete v plánu akcí na webu, ale líbilo by se vám. Možná je to dobrý nápad a třeba to i plánujeme. Nebo dokonce děláme. Pořádáme akce i pro malé skupiny lidí, tak se stává, že se kurz obsadí ještě před vyhlášením termínu. Tak jej na webu ani nenajdete. Máte-li skupinku spřízněných volbou, mohu pro vás připravit program na míru, stejně jako u firemních kurzů. Možnosti jsou mnohé a zázraky blízko 😉

Language
error: Upozornění: Obsah je chráněn!!!